Συνάντηση για τον σύλλογο

Γενικές Ανακοινώσεις του PWMN
Post Reply
elerfalahst
Intel 8088
Posts: 36
Joined: Wed Jun 27, 2007 3:40 pm
PWMN Wind Node ID: 312

Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by elerfalahst »

Επειδή υπάρχουν αρκετά πράγματα ακόμα για να συζητηθούν, προτείνω μια συνάντηση αύριο στις 9 (στο δασύλιο κλασσικά) με όσους θέλουνε να συμμετάσχουνε στη συζήτηση για το τελικό καταστατικό που θα δωθεί στον δικηγόρο.

Μετά την συζήτηση το τελικό καταστατικό θα αναρτηθεί μάλλον ξανά στο forum για τελική έγκριση απο τους υπόλοιπους και να ξεκινήσουν οι διαδικασίες για την δημιουργία του συλλόγου.

Ελπίζω να βολεύει και τους υπόλοιπους η συνάντηση, να τελειώνουμε με τα τυπικά για να γίνει όσο γρήγορα γίνεται επιτέλους ο σύλλογος.

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by sf1n4k1 »

Πιθανότατα να είμαι μέσα, για λίγο.

User avatar
neoplan
Pentium IV
Posts: 1058
Joined: Mon Oct 08, 2007 10:55 pm
PWMN Wind Node ID: 188

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by neoplan »

+1
Old Services by neoplan: http://proxy.pwmn || http://services.pwmn || http://clips.pwmn
http://movies.pwmn || http://dude.pwmn || http://hotspot.pwmn
other services: fakebook.pwmn, dc.pwmn, irc.pwmn, ntp.pwmn

User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by Hwoarang »

Αύριο έχει Champions League Τελικό ωρέ!! :twisted:
Image
Blog :)

Comming soon . . .

User avatar
TheKeyMaster
486
Posts: 356
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:18 pm
PWMN Wind Node ID: 2
Location: Ougk_city

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by TheKeyMaster »

Με ενδιαφέρον παρακολούθησα τη συζήτηση για τη δημιουργία συλλόγου και το καταστατικό αυτού, και έμεινα ευχαριστημένος που έγινε επιτέλους μια πολιτισμένη συζήτηση επί του θέματος.

Όλοι θα μου πείτε με αφορμή του ότι γράφω τώρα, που ήμουν και γιατί δεν πήρα θέση. Ο λόγος είναι απλός. Τον περισσότερο καιρό λείπω από την Πάτρα μιας και υπηρετώ τη μαμά πατρίδα, και θεωρώ πως δεν έχει νόημα να πω και να κάνω κάτι μιας και δε θα το παρακολουθώ από κοντά. Όταν με το καλό επιστρέψω τότε (πιστεύω) θα έχω το χρόνο να το ψάξω καλύτερα.

Εγώ θέλω να ευχηθώ ο σύλλογος να βοηθήσει για την θετική πρόοδο όλων όσων ασχολούνται τώρα με το δίκτυο σε όλους τους τομείς, χωρίς να καταστρέψει κάτι. Και όταν λέω σε όλους, εννοώ και στις διαπροσωπικές σχέσεις.

Από μένα καλή τύχη στα πρώτα βήματα. Πολύ θα ήθελα να ήμουν παρόν, αλλά...

User avatar
yian
386
Posts: 231
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:36 pm
PWMN Wind Node ID: 99

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by yian »

Ούτε εγώ θα μπορέσω να έρθω λόγω υποχρεώσεων...
Το προσχέδιο το διάβασα και με βρίσκει σύμφωνο στα περισσότερα σημεία του, αλλά και εγώ (όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι) δεν πήρα θέση γιατί δεν είχε νόημα.

Όταν αναρτηθεί το καταστατικό στην τελική του μορφή εδώ είμαστε να πούμε το τελικό ναι ή όχι.

User avatar
grigoris
AMD Athlon
Posts: 951
Joined: Mon Mar 12, 2007 12:25 pm
PWMN Wind Node ID: 74
Contact:

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by grigoris »

ουτε εγω θα μπορεσω να ερθω (φευγω αυριο και επιστρεφω δευτερα) και εν γενει συμφωνω με το καταστατικο. Εξαλλου ολα αλλαζουν με ενα ΔΣ.

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by panoulix »

TheKeyMaster wrote: Εγώ θέλω να ευχηθώ ο σύλλογος να βοηθήσει για την θετική πρόοδο όλων όσων ασχολούνται τώρα με το δίκτυο σε όλους τους τομείς, χωρίς να καταστρέψει κάτι. Και όταν λέω σε όλους, εννοώ και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Ό,τι σωστότερο έχει ειπωθεί είτε σαν ευχή, είτε σαν σύσταση...

Στο δια ταύτα τώρα. Το θέμα συλλόγου έπαψε να με αφορά. Οι λόγοι καθαρά προσωπικοί, οπότε και θεωρώ ότι δεν έχω καμία θέση (και όρεξη) να συμμετάσχω σε αντίστοιχα meetings.

Καλή επιτυχία και θα πώ +1 στην ανωτέρω ευχή του φίλου μου το Θανάση (TheKeyMaster).
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by sf1n4k1 »

Αφού δε θα μπορούν οι περισσότεροι..δεν αλλάζουμε μέρα ?

elerfalahst
Intel 8088
Posts: 36
Joined: Wed Jun 27, 2007 3:40 pm
PWMN Wind Node ID: 312

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by elerfalahst »

βασικά το ποστ το έγραψα χθες το βράδυ επομένως το αύριο πήγαινε σήμερα. αλλα φυσικά έκανα απλά μια πρόταση. feel free να προτείνετε άλλη ημερομηνία.

User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by korkakak »

Παίδες η συνάντηση τι σκοπό έχει; Να συζητήσουμε τα του συλλόγου; Να προστεθεί κάτι στο καταστατικό; Αν όχι χρειάζετε απαρτία για να πάμε για καφεδάκι;
Νόμιζα πάντως οτι το πρόγραμμα ήταν να δώσουμε αυτά που θα προτεινόταν μέσω στο forum και στα 2 προηγούμενα meetings στον δικηγόρο και αυτός θα παρήγαγε το πρώτο version του καταστατικού και να κάναμε meeting 1-2 μερες μετά την διανομή των τελικών εγγράφων για να υπογράψουμε, διαφωνήσουμε με, ή να επαναδιατυπώσουμε τα όσα άρθρα δεν μας αρέσουν. Ο κύκλος βέβαια επεξεργασίας του καταστατικού δεν μπορεί να είναι ατέρμονος με συζητήσεις επι συζητήσεων και από έργα μηδέν.
Για σήμερα για καφέ λίγο δύσκολο αλλά το βλέπουμε :-P
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by sf1n4k1 »

korki και εγώ έτσι νόμιζα αλλά δεν έγινε...οπότε λες είναι οκ το καταστατικό το πάμε στο δικηγόρο και μαζεύουμε λεφτά/υπογραφές αφού μας πει λεπτομερώς το κόστος?Μερικά πράγματα μπορούμε να τα συζητήσουμε και απο εδώ..και εμένα με κουράζουν τα πολλά meetings, ειδικά με άτομα που θεωρώ οτι με κοροιδεύουν.

User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by Hwoarang »

sf1n4k1 wrote: ειδικά με άτομα που θεωρώ οτι με κοροιδεύουν.
:? :? :? Γιατι το λες αυτο ?
Image
Blog :)

Comming soon . . .

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: Συνάντηση για τον σύλλογο

Post by sf1n4k1 »

Δε θα το εξηγήσω ξανά μάρκο..φαίνεται σε πολλά topics εδω μέσα ποιος κοροιδεύει ποιον. Και εγώ κάποιες "ξέμπαρκες" για το forum φάτσες που δήθεν μας θυμούνται στα meetings δεν ψήνομαι να βλέπω και να δίνω λογαριασμό. Καταλαβαινόμαστε όλοι όσοι βρεθήκαμε στα meeting πιστεύω. Αλλά και όλοι όσοι έχουν ακολουθήσει την πορεία pwn-spn-pwmn..και διαβάζουν το παρόν forum.

Post Reply