Aπόψεις - σκέψεις για την μετάβασή μας στην port 80

Γενική Συζήτηση Θεμάτων του που αφορούν το δίκτυό μας
User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Post by korkakak »

mp wrote: Γραφικοί έχετε γίνει εσείς, γιατί πλέον όλοι σας έχουν καταλάβει πως έχετε εμπάθεια με όλους εμάς που προερχόμαστε από το ex-pwn. Διχόνοια σπέρνετε εσείς με το να διαιωνίζετε με τη στάση σας τον διαχωρισμό σε εμείς και εσείς. Διχόνοια σπέρνεις εσύ με το να μιλάς για ακολουθία, χωρίς να σέβεσαι την προσωπικότητα του καθενός. Δε ζήτησα ούτε επιθυμώ καμία καρέκλα, αλλά δε θα σωπάσω κιόλας επειδή δε σου αρέσει η γνώμη μου. Δεν αποτελεί ακολουθία όποιος συμφωνεί σε κάποια θέματα με μένα.

Λέξεις όπως μπούρδες, χαζομάρες εγώ δε θα χρησιμοποιήσω. Είναι φανερό από τον τρόπο που γράφεις πως είσαι εκτός εαυτού. Θα σου συνιστούσα να ηρεμήσεις. Θα σε παρακαλέσω επίσης να διαγράψεις από μόνος σου την αναφορά σου περί ψυχίατρου, μιας και είναι αντίθετη στους κανόνες του φόρουμ. Εκτός κι αν στο δικό σου φόρουμ είσαι υπεράνω και από τους κανόνες του. Να το ξέρουμε κι αυτό.

mp
Εμείς μάθαμε να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους. Εμπάθεια και πρόβλημα δήλωσα παραπάνω πως έχω μαζί σου για πολλούς και διάφορους λόγους. Δεν έχει σχέση με τους προερχόμενους από το ex-pwn πχ σεβομαι και παραδέχομαι τον eco που είναι κύριος και λέει μια κουβέντα και την τηρεί [εν περιλήψει είπε: αποχωρώ και αντε γεια] αντίθετα με εσένα που μας έχεις ταράξει στο αποχωρώ και αποχωρώ και δεν λες να φύγεις. Μα τόσο πολύ σου αρέσει εδώ τέλος πάντων;

περι της διχόνοιας: Δεν προσπαθείς να βάλεις λόγια στο στόμα μου λέγοντας οτι έχουμε μια αντιπαλότητα με τους ex-pwn όταν ρητά και κατηγορηματικά λέω οτι το πρόβλημα το έχουμε με εσένα τον διαφθορέα της ασύρματης κοινότητας;

περι των κανόνων: Αν ακολουθούσαμε τους κανόνες του φόορυμ πίστεψέ με θα είχες φύγει από εδώ δια παντός είτε το ήθελες είτε όχι

περι της ουσίας και κινήσεων εντυπωσιασμού: Αν ο κοπτόσουν για ένα κοινοτικό φόρουμ θα έκανες μια πρόταση για το πως να είναι αυτό, δεν κάνεις όμως γιατί δεν είναι αυτός ο σκοπός σου. Σκοπός σου είναι να μας προσβάλλεις και να προσβάλλεις αυτό το εργαλείο που σου δίνει το δικαίωμα να εκφράζεσαι ακόμα και αν δεν το λες καθαρά όπως κάναμε εγώ και οι υπόλοιπου "κλικαδόροι". Παραδέξου το λοιπόν και ακολούθησε την προτροπή του Θανάση.
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

Το τι θα κάνω εγώ, αν θα ακολουθήσω τις θέσεις eco/trv περί αποχώρησης ή όχι, είναι δικό μου θέμα και δε θα μου το υποδείξει κανείς. Είστε υπόλογοι στην κοινότητα για την διαφαινόμενη διαίρεσή της. Η ευθύνη σας βαραίνει αποκλειστικά.

Δικό μου φόρουμ δε θα κάνω, αλλά όταν σηκώσει ο ianos στο http://community-forum.pwmn.net, να είσαι σίγουρος πως θα συμμετέχω εκεί και όχι εδώ.

mp

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

Korki/tweety/itmy λάθος κίνηση σε ένδειξη καλής θέλησης πάλι.. διαιωνίζετε το διαιρεί και βασίλευε δίνοντας το otidhpote.pwmn.net. Εγώ προτιμώ πια έτσι όπως έχει καταντήσει να αποσχιστούν τελείως όσοι συμφωνούν με 2-3 forum για παράλογα πράγματα. Να πάρουν δικό τους domain και να βρουν εκεί modelo διαχείρισης που τους αρέσει, αυτός φαίνεται ότι ήταν ο σκοπός εξ αρχής, να βγείτε off σε όλους τους τομείς ακόμα και σαν ιστορία. Είναι άδικο για όσους δούλεψαν για το pwmn.net να το διαιρέσετε με αυτό τον τρόπο. Σε αυτή την περίπτωση να περιμένετε και την δική μου αποχώρηση γενικά απ το αγαπημένο μου hobby που έχω σιχαθεί εξ αιτίας της βλακείας σας απ τη μια και της πολιτικής απ την άλλη.

Είναι άδικο να συμφωνούν με το community-forum.pwmn.net που πάλι στην διαχείριση σας θα είναι ..και να μην συμφωνούν με τη διαχείριση σας. Άδικο έως γελοίο.

Άδικο όλο το παραμύθι εντυπώσεων ξεφτίλα και ντροπή για όλους αν γίνει κάτι τέτοιο..ντροπη επίσης και μονό που το λένε η το δέχονται καποιοι..ενωθηκαμε για να είμαστε ενωμένοι χωριστά? Και συμφωνεί και ο ιανος και ο mp και εσεις? Αυτά είναι για ντροπή. Να μας βρομά η διαχείριση να προφασιζόμαστε το αύριο και όχι το τώρα, να ακολουθούμε τα ιδία ακριβώς βήματα με παραλλαγές διασπώντας για άλλη μια φορά την κοινότητα με ουσιαστικά την ιδία διαχείριση στο όνομα. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ Ν ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ Ο ΚΟΡΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ COMMUNITY-FORUM.PWMN.NET ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..ΑΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΔΕΧΕΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΚΙ ΑΡΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΟΛΩΝ, ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΟΡΚΙ..ΚΑΙ FORUM ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ..ΝΤΡΟΠΗ ΡΕΕΕ ΝΤΡΟΠΗ ΙΑΝΕΕΕΕΕ ΑΚΟΥΣ ΝΤΡΟΠΗΗΗΗ..MP ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ..ΠΙΑ ΑΣ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ. ΠΟΛΙΤΙΚΑΤΖΕΣ ΤΗΣ ΔΕΚΑΡΑΣ. ΝΑ ΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠ ΟΛΟΥΣ..ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ΑΠ ΟΛΟΥΣ..ΕΧΕΤΕ ΧΕΣΕΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤHΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΟΛΩΝ. ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΙΑ, ΑΙΣΧΟΣ ΠΙΑ..

ianos
Intel 80286
Posts: 86
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:13 pm
PWMN Wind Node ID: 18

Post by ianos »

sf1n4k1 wrote:

Είναι άδικο να συμφωνούν με το community-forum.pwmn.net που πάλι στην διαχείριση σας θα είναι ..και να μην συμφωνούν με τη διαχείριση σας. Άδικο έως γελοίο.
To community-forum.pwmn.net είναι στη διαχείριση μου και το φιλοξενώ στον server. Περισσότερα σε λίγε μέρες όταν θα βγεί επίσημα στον αέρα.

Ianos
We are the Borg

Resistance is futile

User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Post by korkakak »

ianos wrote:
To community-forum.pwmn.net είναι στη διαχείριση μου και το φιλοξενώ στον server. Περισσότερα σε λίγε μέρες όταν θα βγεί επίσημα στον αέρα.

Ianos
Μήπως υποτιμάται η νοημοσύνη μας; Άλλα είπε άλλα απαντάς.
Έλεος δηλαδή μια ευθεία απάντηση δεν δικαιούμαστε όλοι; Όλοι πίσω από το δάκτυλό σας κρύβεστε.

Ντροπή
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

Με κάλυψε η απαντήσh του Νικο. Ξεφτίλα και ντροπή. Έμαθαν και οι πιο άκυροι πια τι είναι domain και τι host. Πως διαχειρίζεται το ένα και πως το άλλο ..εκεί βασίζεται η απάντηση του νομίζει ότι δε γνωρίζει ο κόσμος. Σε εμπιστεύονται στο domain δε σε εμπιστεύονται στο host.. και φτιάχνουν άλλο..AXAXXAXA ΓΕΛΟΙΑ απάντηση iane καρεκλά του forum το θέμα δηλαδή μιας και δεν απάντησες η απάντησες λες και κατάλαβες άλλο απ αυτό που ρωτώ που οι γνώσεις σου δε το επιτρέπουν απαντώ εγω ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ FORUM ΤΟ ΘΕΜΑ. Άλλος να μας απαντήσει mp πχ?

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

Θέλουμε ένα φόρουμ ελεύθερο και ανοιχτό σε όλους. Ένα φόρουμ που να μην είναι ιδιοκτησία κάποιων. Αν το φόρουμ που σκέφτεται να ξεκινήσει ο ianos αποδειχτεί πως δεν είναι ελεύθερο, θα τον κράξω και αυτόν.

Το να δημιουργηθεί ένα νέο φόρουμ είναι και πρόταση των tweety/korki, δε καταλαβαίνω που το μεμπτό στην κίνηση του ianos.

Θα πρέπει να γίνει και ένας διαχωρισμός για το που ανήκει η βάση κόμβων (wind). Αν κι αυτή ανήκει στους κ.κ. korki/tweety ή αν ανήκει στο δίκτυο. Γιατί αν ισχύει το πρώτο, να ξέρω να διαγράψω τα στοιχεία μου.

Πρέπει να καταλάβετε πως οι mp, trv, ianos, tbl, jnk, eco και άλλοι δε είναι συνωμότες, είναι ξεχωριστές προσωπικότητες, ο καθένας με την άποψή του και τη γνώμη του. Θα έπρεπε να τη σέβεστε τουλάχιστον κι όχι ότι δε σας αρέσει να το βρίζετε και να το χλευάζετε.

mp

User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Post by korkakak »

mp wrote:Θέλουμε ένα φόρουμ ελεύθερο και ανοιχτό σε όλους. Ένα φόρουμ που να μην είναι ιδιοκτησία κάποιων. Αν το φόρουμ που σκέφτεται να ξεκινήσει ο ianos αποδειχτεί πως δεν είναι ελεύθερο, θα τον κράξω και αυτόν.

Το να δημιουργηθεί ένα νέο φόρουμ είναι και πρόταση των tweety/korki, δε καταλαβαίνω που το μεμπτό στην κίνηση του ianos.

Θα πρέπει να γίνει και ένας διαχωρισμός για το που ανήκει η βάση κόμβων (wind). Αν κι αυτή ανήκει στους κ.κ. korki/tweety ή αν ανήκει στο δίκτυο. Γιατί αν ισχύει το πρώτο, να ξέρω να διαγράψω τα στοιχεία μου.

Πρέπει να καταλάβετε πως οι mp, trv, ianos, tbl, jnk, eco και άλλοι δε είναι συνωμότες, είναι ξεχωριστές προσωπικότητες, ο καθένας με την άποψή του και τη γνώμη του. Θα έπρεπε να τη σέβεστε τουλάχιστον κι όχι ότι δε σας αρέσει να το βρίζετε και να το χλευάζετε.

mp
Και χωρίς να ρωτηθεί κανείς παρότι υπάρχει ανοικτή πρόταση για συζήτηση, αποφασίζετε και διατάσσεται κ. mp (και οι συν αυτώ) άλλη μια μομφή στο πρόσωπό σας για την διγλωσσία.

--edit αν δεν είναι το καθολικά αποδεκτό κοινοτικό site (που θα αποφασίσουν δηλαδή από κοινού όλα τα μέλη) αυτό που προτείνετε Ok τότε ζητώ συγνώμη για το παραπάνω εκ των προτέρων.
Last edited by korkakak on Mon Feb 04, 2008 2:21 pm, edited 1 time in total.
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

ianos
Intel 80286
Posts: 86
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:13 pm
PWMN Wind Node ID: 18

Post by ianos »

Aν πάρει τα subdomains του pwmn.net & φύγει θα σηκώσω ότι σκοπεύω στο pwmn.org. Αυτό θα δυσκολευτεί μάλλον να το πάρει....

Ντροπή θα έπρεπε να έχουν όσοι εξαναγκάζουν το κόσμο να φτάνει σε τέτοιες ενέργειες. Όσοι καλούν το κόσμο σε συναντήσες για τη λήψη αποφάσεων και μετά τους γράφουν στα *@@@* τους. Όσοι λένε ξεδίαντρομπα και ξαφνικά στο κόσμο ότι αυτό το φόρουμ είναι τσιφλίκη μας καί όχι της κοινότητας και έχουν από πάνω και το θράσος να τολμάνε να μιλάνε για διαδικασίες για επίσημο φόρουμ. Πιό επίσημο φόρουμ? στο domain που θα πάρει ο korki ή οποισδήποτε άλλος και θα το κάνει ότι θέλει?

Με τις ενέργειες σας φέρατε και πάλι την ένταση και τη διχόνια στο δίκτυο. Από μια συζήτηση που φάνηκε ότι επιτέλους τα πράγματα πάνε μπροστά
θα γυρίσουμε πολύ καιρό πίσω. Μπορεί να διαφωνείτε μαζί μου αλλά αυτή είναι η άποψη μου και δεν τη πάιρνω πίσω.

Ianos
We are the Borg

Resistance is futile

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

Ελεύθερο?Πως?Θα συμμορφώνεσαι με τις υποδείξεις μας?Θα μας ρωτήσεις τι theme θα έχει?Θα αποδεχτείς αποφάσεις 15-20 ατόμων που θα παρθούν χωρίς να είσαι παρών και την επόμενη μέρα θα τις εκτελεσεις στο forum Γιώργο?Τι όνομα θα έχει το forum?PWMN?Community-forum PWMN?

Εγώ σου προτείνω αφού συμφωνείς και εσυ απ οτι φαίνεται οτι η τώρα διαχείρηση δεν είναι σωστή να πάρεις το pwmn.org και να το ανοίξεις εκεί. Οχι να δέχεσαι την διαχείριση του domain και να μη δέχεσαι του host.

Να γυρίσουμε και 10 αιώνες πίσω προκειμένου επιτέλους να πάμε μπροστά. Πριν την ένωση είχαμε μια ραγδαία αναπτυξη ενός δικτύου. Πριν την ένωση δεν υπήρχαν trolls εδώ ουτε έψαχνε ο κόσμος να βγάλει άκρη ανάμεσα σε πολιτικές κουβέντες και ασαφείς απαντήσεις που δίνεις μέχρι και εσύ..

Η ντροπή είναι όλη δική σας μιας και με προφαση την 800 φτάσατε σε αυτό που σας έκαιγε την διαχείριση..αυτό πια δε χρειάζεται περισσότερη συζήτηση. Ντροπή που δε συμμετέχεις τόσο καιρό εδώ Γιώργο και συμμετέχεις με τη μια σε μια κίνηση διάσπασης του pwmn.net .. οι ευθύνες που επιρίπτεις πέφτουν πάνω σου καπάκια.

ianos
Intel 80286
Posts: 86
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:13 pm
PWMN Wind Node ID: 18

Post by ianos »

sf1n4k1 wrote:Ελεύθερο?Πως?Θα συμμορφώνεσαι με τις υποδείξεις μας?Θα μας ρωτήσεις τι theme θα έχει?Θα αποδεχτείς αποφάσεις 15-20 ατόμων που θα παρθούν χωρίς να είσαι παρών και την επόμενη μέρα θα τις εκτελεσεις στο forum Γιώργο?Τι όνομα θα έχει το forum?PWMN?Community-forum PWMN?

Εγώ σου προτείνω αφού συμφωνείς και εσυ απ οτι φαίνεται οτι η τώρα διαχείρηση δεν είναι σωστή να πάρεις το pwmn.org και να το ανοίξεις εκεί. Οχι να δέχεσαι την διαχείριση του domain και να μη δέχεσαι του host.

Να γυρίσουμε και 10 αιώνες πίσω προκειμένου επιτέλους να πάμε μπροστά. Πριν την ένωση είχαμε μια ραγδαία αναπτυξη ενός δικτύου. Πριν την ένωση δεν υπήρχαν trolls εδώ ουτε έψαχνε ο κόσμος να βγάλει άκρη ανάμεσα σε πολιτικές κουβέντες και ασαφείς απαντήσεις που δίνεις μέχρι και εσύ..

Η ντροπή είναι όλη δική σας μιας και με προφαση την 800 φτάσατε σε αυτό που σας έκαιγε την διαχείριση..αυτό πια δε χρειάζεται περισσότερη συζήτηση. Ντροπή που δε συμμετέχεις τόσο καιρό εδώ Γιώργο και συμμετέχεις με τη μια σε μια κίνηση διάσπασης του pwmn.net .. οι ευθύνες που επιρίπτεις πέφτουν πάνω σου καπάκια.
Δε συμμετέχω γιατί από την αρχή δε συμφωνούσα με αυτή την ένωση. Να σου θυμίσω ότι ήμουν ο μόνος από το ex-pwn που το είχα πεί ευθέως και το είχα γράψει και εδω μέσα?. Γνώμη και άποψη δεν έπαψα να έχω πότε. Και κρίνω εγώ πότε θα την εκφράσω, και τώρα εδώ που έχουν φτάσει τα πράγματα θεωρώ ότι πρέπει. Τώρα αν δε σου αρέσει η άποψη μου.. κρίμα. Δεν θα είναι η πρώτη φορά που διαφωνούμε άλλωστε.
Last edited by ianos on Mon Feb 04, 2008 3:01 pm, edited 1 time in total.
We are the Borg

Resistance is futile

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

Η αποχώρηση των trv/eco και μια ενδεχόμενη διάσπαση βαρύνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ αυτούς που δε σεβάστηκαν τα αποτελέσματα της συνάντησης της Πέμπτης. Αν γίνονταν σεβαστά τίποτα από όλα αυτά δε θα είχε συμβεί, και χτες στην κοπή της πίτας θα είχαμε ομοψυχία και περισσότερο κόσμο.

Η ευθύνη είναι ακέραιη των tweety/korki αλλά και δικιά σου sf1n4k1 που συμφώνησες σε αυτό το καπέλωμα των κοινών αποφάσεων. Και καλά, οι δύο πρώτοι μάλλον αυτό ήθελαν, να επέλθει η διάσπαση. Αλλά εσύ είχες προσπαθήσει για την ένωση και είναι κρίμα που άλλαξες στάση. Η στάση σου το βράδυ της Πέμπτης ήταν αυτή που έπρεπε, ενωτική. Η στάση σου από την επόμενη μέρα είναι διασπαστική. Το είπες και μόνος σου άλλωστε, προτιμάς να φύγουν όλοι οι διαφωνούντες από το να μείνουμε όλοι μαζί για ένα μεγάλο δίκτυο της Πάτρας.

mp

edit: Να συμπληρώσω πως η πόρτα 800, το πρόβλημα από τον Ιούλιο, το κακό moderation, η άρνηση αναγνώρισης του logo που κέρδισε, οι δεκάδες αναφορές σε SPN, τα downtime του καλοκαιριού κτλ κτλ κτλ είναι στοιχεία ΚΑΚΗΣ διαχείρισης από την "ομάδα". Αυτά σε συνδυασμό με το "δικό μας είναι το φόρουμ και κάνουμε ότι θέλουμε" οδήγησαν στην αντίδρασή μας. Δεν είχε τεθεί θέμα host admins γιατί δεν συνέτρεχαν πολύ σοβαροί λόγοι. Τώρα πια συντρέχουν, μετά το καπέλωμα της Πέμπτης.
Last edited by mp on Mon Feb 04, 2008 3:12 pm, edited 1 time in total.

User avatar
cornilios
Pentium
Posts: 469
Joined: Sat Mar 10, 2007 6:23 pm

Post by cornilios »

κατι ακυρο....ποιος απο εσας χτες δεν περασε καλα στην πιτα ρε ? να σηκωσει το χερι του!!!
και γελασαμε και ηπιαμε και ξεκολιαστηκαμε στα γελια γενικα με ολους .
πιστευω οτι δεν ειναι υποχρεοτικο να ειναι 1000 ατομα για να πουμε οτι ενταξει καλα πηγαμε και σημερα.
εγω παντος γουσταρα τεζα δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα ας ερχοσασταν εσεις χασατε, με ο γινατι σας. 8)




και ο σοστιμ ηταν ο πιο σωστος,τιμησε με την παρουσια του την κοπη της πιτας και μπραβο του(οπως και ολοι μας αλλωστε).
να ειστε καλα ολοι ρε και του χρονου παλι εδω θα ειμαστε ,οσοι θελουν ερχονται
Last edited by cornilios on Mon Feb 04, 2008 3:15 pm, edited 1 time in total.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ
ΞΕΡΟΥΜΕ.

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

Ιανός πάλι δεν απάντησες βέβαια..τακτική αυτό ;-)

mp γιατί δεν απάντησες εσύ για τον ιανό?Τακτική κ αυτό οπου θελουμε απαντάμε εξ ονοματός του..οπου δε θέλουμε την παπια..οπως κάνει και ο ίδιος.

Ναι συμφωνώ να μείνει το pwmn απαράλαχτο και όσοι διαφωνούν να φύγουν..έχω βαρεθεί τις μη ουσιαστικές αλλαγές. Τελικά γιατί τόσο θέμα?Γιατί απλά δεν αποχωρείτε όπως οι trv-eco? pataswireless.net ετοιμο.. pwn.gr έτοιμο pwmn.org ελέυθερο..έλα κάντε τον κόσμο να σας ακολουθήσει με την δημοκρατική-ελευθερία που μόνο διαφημίζετε χρόνια..να σας παραδεχτώ..πείστε μας οτι το χετε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ χωρίς το pwmn.net κ αυτούς που δούλεψαν γι αυτό. Πείστε μας οτι το modelo που ούτε καν βρήκατε η μας αναφέρατε θα δουλέψει στα χέρια σας όπως παλιά..που δε δούλεψε..Σταματήστε forumologia και προχωρείστε σε πράξεις να δούμε..

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

cornilios wrote:κατι ακυρο....ποιος απο εσας χτες δεν περασε καλα στην πιτα ρε ? να σηκωσει το χερι του!!!
και γελασαμε και ηπιαμε και ξεκολιαστηκαμε στα γελια γενικα με ολους .
πιστευω οτι δεν ειναι υποχρεοτικο να ειναι 1000 ατομα για να πουμε οτι ενταξει καλα πηγαμε και σημερα.
εγω παντος γουσταρα τεζα δεν ξερω τι λετε αλλα ας ερχοσασταν εσεις χασατε με ο γινατι σας. 8)
Δεν είναι γινάτι cornilios. Απλώς δεν είχα διάθεση να δω πρόσωπα και άτομα που με ξεγέλασαν και με κορόιδεψαν, που με φέρανε σε μία συνάντηση τριών ωρών να συζητήσω και μετά με γράψανε. Δεν είχα πρόβλημα να δω και εσένα και τον jim116 και τον m4rk και τον hwoarang και τον grigoris και άλλους. Αλλά όταν κάτι πάει στραβά πρέπει να αντιδράσεις για να μη σε περνάνε και για μ.......

mp

edit: Επειδή δοκίμασα το password του admin account που μου είχε δωθεί και ισχύει ακόμα, θα επιθυμούσα την αλλαγή του. Δεν έχω καμία διάθεση να μου χρεωθεί οτιδήποτε σχετικό με αυτό το φόρουμ. Επίσης θα ήθελα να μου εξηγήσετε πως είναι τόσο τρομερό να μου δινόταν το dump του forum (θέματα προσωπικών δεδομένων - email κτλ) όταν σαν admin μπορούσα να τα δω όλα αυτά. Μήπως κάποιοι αυτοκοροϊδεύονται;
Last edited by mp on Mon Feb 04, 2008 3:25 pm, edited 1 time in total.

Locked