ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Χώρος ελεύθερης συζήτησης
Post Reply
User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by panoulix »

Image
http://photos1.blogger.com/blogger/4097 ... 0_12.0.jpg

Μιας και μας είπες ότι πριν έρθεις για τη συνέντευξη έκανες σεξ, ποιο είναι το καλύτερο πήδημα που έχεις κάνει;
Στα 17 μου, που πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα.
Εκείνη ήταν 30 χρονών, μου την έπεσε στην ψύχρα, με πήγε σπίτι της, μου έκανε μπάνιο, με άλειψε κρεμούλες, και τα λοιπά. Άλλη φάση! Βλέπεις, από μικρή έψαχνα να πάω με γυναίκα και δεν έβρισκα.

Άρα είσαι bisexual ή μήπως λεσβιόνι;
Τίποτα από τα δύο. Έχω δοκιμάσει πολλές φορές με γυναίκα. Έχω και μια φίλη που είναι «μόνιμη». Όταν δεν βρίσκουμε άλλες που να μας «φτιάχνουν», το κάνουμε μεταξύ μας.Έχεις αφήσει ποτέ σου γκόμενο δικό σου να σας παρακολουθεί όταν παίζετε με τη φίλη σου;Ναι. Του την έχω δώσει κιόλας. Έπαιξε φάση όπου εκείνος ήθελε τη φίλη μου αλλά αυτή δεν γούσταρε εκείνον, ήθελε εμένα, οπότε κάθισα να με πάρουν και οι δυο τους

Φαντάζομαι ότι μετά ο τύπος στο ζητούσε συνέχεια.
Όχι, αντιθέτως, το ζητούσα εγώ. Τελικά το ξανακάναμε αρκετές φορές. Το πιο ωραίο είναι δύο γυναίκες με έναν άντρα. Μου έχει συμβεί και το αντίστροφο, αλλά δεν μου αρέσει, με ξενερώνει.Αυτά που μας λες ακούγονται απίθανα για κάποιον νορμάλ.

Πόσο συνήθη είναι τελικά τα τριολέ στον κύκλο σου;
Δεν έχω λόγο να λέω ψέματα. Ή μήπως σε χαλάει που είμαι ειλικρινής; Είμαστε είκοσι άτομα (δεκαπέντε γυναίκες και πέντε άντρες) που παίζουμε πολύ και συχνάζουμε όλοι στο Motel, εκεί όπου δουλεύω. Το μάξιμουμ που έχει παίξει φάση είναι δύο άντρες και οι υπόλοιπες γυναίκες.

(Maxim Ιανουάριος 06)

...Για πάμε να το γνωρίσουμε το κορίτσι... 8) 8) 8)
Last edited by panoulix on Tue Apr 29, 2008 9:36 pm, edited 1 time in total.
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
TheKeyMaster
486
Posts: 356
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:18 pm
PWMN Wind Node ID: 2
Location: Ougk_city

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by TheKeyMaster »

panoulix wrote:...Για πάμε να το γνωρίσουμε το κορίτσι... 8) 8) 8)
Να υποθέσω πως επίσης ποντάρεις στο να έχει μεγαλώσει ο κύκλος της τα τελευταία 2 χρόνια? :P

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by panoulix »

TheKeyMaster wrote:
panoulix wrote:...Για πάμε να το γνωρίσουμε το κορίτσι... 8) 8) 8)
Να υποθέσω πως επίσης ποντάρεις στο να έχει μεγαλώσει ο κύκλος της τα τελευταία 2 χρόνια? :P
Ο κύκλος μιας γυναίκας είναι συνήθως 28-32 ημερών. Πως το εννοείς να έχει μεγαλώσει στα τελευταία 2 χρόνια? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by korkakak »

~moved σε πιο appropriate seXion :-)
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

User avatar
TheKeyMaster
486
Posts: 356
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:18 pm
PWMN Wind Node ID: 2
Location: Ougk_city

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by TheKeyMaster »

panoulix wrote:Ο κύκλος μιας γυναίκας είναι συνήθως 28-32 ημερών. Πως το εννοείς να έχει μεγαλώσει στα τελευταία 2 χρόνια? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν εννοώ αυτόν τον κύκλο αλλά αυτόν:
Πόσο συνήθη είναι τελικά τα τριολέ στον κύκλο σου;
Δεν έχω λόγο να λέω ψέματα. Ή μήπως σε χαλάει που είμαι ειλικρινής; Είμαστε είκοσι άτομα (δεκαπέντε γυναίκες και πέντε άντρες) που παίζουμε πολύ και συχνάζουμε όλοι στο Motel, εκεί όπου δουλεύω. Το μάξιμουμ που έχει παίξει φάση είναι δύο άντρες και οι υπόλοιπες γυναίκες.

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by panoulix »

TheKeyMaster wrote:
panoulix wrote:Ο κύκλος μιας γυναίκας είναι συνήθως 28-32 ημερών. Πως το εννοείς να έχει μεγαλώσει στα τελευταία 2 χρόνια? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν εννοώ αυτόν τον κύκλο αλλά αυτόν:
Πόσο συνήθη είναι τελικά τα τριολέ στον κύκλο σου;
Δεν έχω λόγο να λέω ψέματα. Ή μήπως σε χαλάει που είμαι ειλικρινής; Είμαστε είκοσι άτομα (δεκαπέντε γυναίκες και πέντε άντρες) που παίζουμε πολύ και συχνάζουμε όλοι στο Motel, εκεί όπου δουλεύω. Το μάξιμουμ που έχει παίξει φάση είναι δύο άντρες και οι υπόλοιπες γυναίκες.
Ε κύκλος είναι και γυρίζει :lol: :lol: :lol:
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by panoulix »

έπεται και συνέχεια...

Είναι απλώς μια 19χρονη Ελληνοδομινικανή μοντέλα που δουλεύει στο Motel (βλέπε κλαμπ στου Ψυρρή). Όταν η Λάουρα άρχισε να μιλάει για σεξ, μας ήρθε να βάλουμε τα κλάματα. Γιατί, πολύ απλά, τα είπε όλα μόνη της, ευνουχίζοντας τη δημοσιογραφική διαστροφή μας, καθώς δεν είχαμε τι άλλο να τη ρωτήσουμε. Το καλό είναι ότι μάθαμε το «καυλώνω» σε όλες του τις παραλλαγές.

Image
«Το να σε παίρνουν από πίσω είναι άλλη φάση, σκέτη καύλα. Θα προτιμούσα να με παίρνουν πάντα από κει».


Image
Image
Image
Image
Image
Image

Videaki: http://www.greektube.org/content/view/21919/2/

...(Τεύχος 8 – Συνέντευξη Λάουρας Μωραϊτη)

Ποια είναι η επόμενη ανωμαλία που θα ήθελες να δοκιμάσεις;
Να είμαστε τέσσερις γυναίκες πάνω στο κρεβάτι, με σοκολάτες, φράουλες κτλ., ένας δεμένος άντρας στη μέση και πολλοί φωτογράφοι γύρω γύρω. Να του τριβόμαστε, να κάνουμε τα πάντα πάνω του χωρίς να τον αφήνουμε να τελειώσει.

(Προσφέρομαι εθελοντής) 8)
Sfinaki ψήσου να είμαστε 2 οι "ταλαίπωροι" 8) 8) 8)
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Re: ΛΑΟΥΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΤΩΝ 19

Post by Hwoarang »

ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


Τι μάναρος είναι αυτός!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Image
Blog :)

Comming soon . . .

Post Reply