Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Χώρος ελεύθερης συζήτησης
Locked
User avatar
ZerOne
Intel 8088
Posts: 47
Joined: Fri Mar 09, 2007 1:17 pm
PWMN Wind Node ID: 0

Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by ZerOne »

Φέρτε πίσω τον mp....


(Sfinaki σου κάνω δώρο το καινούργιο keyboard)

User avatar
TheKeyMaster
486
Posts: 356
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:18 pm
PWMN Wind Node ID: 2
Location: Ougk_city

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by TheKeyMaster »

ZerOne wrote:Φέρτε πίσω τον mp....


(Sfinaki σου κάνω δώρο το καινούργιο keyboard)
Εννοείται με το F5 κολλημένο by default :lol:

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by panoulix »

Κι εγώ καινούριο Mouse. Με ένα κουμπί μόνο, αυτό του Left Click και ανατομικό Scroll για να διαβάζει όλες τις γραμμές με ένα απλό χάδι της ροδέλας :P
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by sf1n4k1 »

Έλα έχω πάρει keyboard πρόσφατα κόφτε τις μλκς γιατί έχω δεθεί συναισθηματικά μαζί του. (φέρτε πίσω τον mp και κάντε μου δώρο "Ηλεκτρονικό λογογράφο" αν είναι).

Χρόνια πολλά σε όλους.

User avatar
ZerOne
Intel 8088
Posts: 47
Joined: Fri Mar 09, 2007 1:17 pm
PWMN Wind Node ID: 0

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by ZerOne »

Δέν ξέρω τι υποστήριξη έχει για βωμολοχίες και γενικώς διαφόρων ειδών λίβελους. Μάλλον θα χρειαστεί πολύ εκμάθηση για να αποδώσει αξιοπρεπώς κάτω απο τέτοιες συνθήκες εργασίας.
Last edited by ZerOne on Wed Apr 30, 2008 12:34 am, edited 1 time in total.

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by panoulix »

ZerOne wrote:Δέν ξέρω τι υποστύριξη έχει για βωμολοχίες και γενικώς διαφόρων ειδών λίβελους. Μάλλον θα χρειαστεί πολύ εκμάθηση για να αποδώσει αξιοπρεπώς κάτω απο τέτοιες συνθήκες εργασίας.
Και για να γίνω και λίγο astrapo, η υποστύριξη γράφεται υποστήριξη κατά το ρήμα στηρίζω και τη στήριξη και όχι όπως η στύση αγαπητό μου στρουμφάκι :P
αχαχαχαχαχ
Your mind is twisted. How can I resist it?

ianos
Intel 80286
Posts: 86
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:13 pm
PWMN Wind Node ID: 18

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by ianos »

ZerOne wrote:Φέρτε πίσω τον mp....


(Sfinaki σου κάνω δώρο το καινούργιο keyboard)
Δε νομίζω ότι θέλει να έρθει πίσω αλλά σε όσους έχει λήψει θα τον βρούν εδώ pwmn.blogspot.com

Ianos
We are the Borg

Resistance is futile

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by panoulix »

ianos wrote: Δε νομίζω ότι θέλει να έρθει πίσω αλλά σε όσους έχει λήψει θα τον βρούν εδώ pwmn.blogspot.com

Ianos
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Διχάζετε το φίλο μου τον Sfinaki. Τώρα θα θέλει και 2η οθόνη για να κάνει Dual Desktop (μαντέψτε τί θα έχει στη δεύτερη όλη την ώρα)...

Zerobot, ώρα να του πάρουμε το σετάκι keyboard-mouse που του υποσχε8ήκαμε. Από μεθαύριο που γυρνάει πιάνει δουλειά o Sfinoulhs μας! 8) 8) 8)
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by sf1n4k1 »

ianos wrote:
ZerOne wrote:Φέρτε πίσω τον mp....


(Sfinaki σου κάνω δώρο το καινούργιο keyboard)
Δε νομίζω ότι θέλει να έρθει πίσω αλλά σε όσους έχει λήψει θα τον βρούν εδώ pwmn.blogspot.com

Ianos
Γιώργο ώρες ώρες μοιάζει να έχει το account σου άλλος..xax..προς τι η ενημέρωση του ανακριβέστατου blog?Και μάλιστα την ίδια ημέρα απ τη μέρα που σηκώθηκε?Έχετε καταντήσει γραφικοί του hobby χωρίς καν να το ασκείτε. Μη χάσουμε το διέρει και βασίλευε κ εσύ ε? Για κανα τέτοιο μια χαρά πετάγεσαι..κατα τ άλλα..ησυχία και pwmn.org στα σκαριά..το 2099 φτου και βγαίνω.

Μιας και απ ότι φαίνεται έχεις επαφές με τον γνωστό μέχρι και στον τελευταίο user καραγκιόζη του ασύρματου..πες του να μάθει να γράφει αντικειμενικά τα πράγματα κ όχι όπως βολεύει αυτόν (πχ. users aguias δε μπορούν να κάνουν και πολλά μιας και dc+voip+proxy+irc+pvpgn+sms δεν τα έχουν όλοι οι κόμβοι αλλά αυτοί που έκοψε, πχ. το ban το έφαγε γιατί σαν καλή sissy έβρισε μάνες και ολόκληρα συγγενολόγια για κάτι που εμείς το κάνουμε απο ευχαρίστηση-hobby και δεν έχουμε να χωρίσουμε τπτ όσο για την "απειλή" αν η συνάντηση απο κοντά είναι απειλή να μας κάνει μύνηση μιας και καλοκαιριάζει και το χει κάθε καλοκαίρι, πχ. το ssid μόνο αυτός και 2-3ς άλλοι το αλαάξανε και δε πέτυχαν και κάτι..θα έπρεπε να έχουμε το απόλυτα ίδιο για εμένα έτσι κ αλλιώς όλοι ώστε να κινούμαστε και να καρφώνουμε αυτόματα απο AP σε AP, πχ. ότι η ψυχή του SPN ενδυνάμωσε το pwmn και έφτασε εκεί που έφτασε και προχωράει ακόμα σαν PWMN, πχ. ότι το μικρό τότε pwn ενώθηκε με το μεγάλο και αναπτυσόμενο spn και έγινε το pwmn κατόπιν προτροπής του - μου) :-)

Και μιας και έχεις ping με το αγυιά αντί να κάθεσαι να μας λες που είναι και τι κάνει ο καραγκιοζάκος φίλος σου κάθε φορά, στήσε κανα dc εις μνήμη των χαμένων στα αζήτητα χρηστών του PWN_Aguia.

Έλα γιατί πολύ λάσκα έμεινες κ εσύ χωρίς κρα μεγάλος άνθρωπος.

Φιλάκια και χρόνια πολλά λέει ο κόσμος. Αν μας λείψει ο mp έχουμε το τηλ του. :*

Υ.Γ Ο φιλελέυθερος λεβέντης " Ο μετριασμός σχολίου έχει ενεργοποιηθεί. Όλα τα σχόλια πρέπει να εγκριθούν από το συγγραφέα του ιστολογίου. " Δεν έχει αναρτήσει κανένα σχόλιο όχι δικό μου αλλά χρηστών που έμαθα οτι τον έκραξαν..πολύ λογοκρισία η sissy πες της.

User avatar
Oz
Intel 80286
Posts: 136
Joined: Thu Mar 08, 2007 6:11 pm
PWMN Wind Node ID: 112
Location: Azeroth
Contact:

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by Oz »

ησυχια ταξη και ασφαλεια !!! κορκι αι μανουλαμ δεν βαριεσαι να γραφεις κατεβατα ?

User avatar
panoulix
Pentium IV
Posts: 1044
Joined: Thu May 17, 2007 2:53 am
PWMN Wind Node ID: 137
Location: Patra (most of the time)
Contact:

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by panoulix »

Αφήνοντας τις διάφορες διαμάχες κι αντιδικίες, θα συνιστούσα να δείξουν όλες οι πλευρές ανωτερότητα για κοινό όφελος όλων των χρηστών.
Η πρότασή μου είναι η εξής και πολύ απλούστατη: Αφήνετε τα routes ως έχουν χωρίς ban κλπ σε IPs και ranges κι απλά ούτε εσύ ασχολείσαι, ούτε και οι δε με σένα στα του forum. Σε τέτοιες περιπτώσεις ο καθένας θα πρέπει να κοιτάει να δείξει πώς είναι καλύτερος κι ανώτερος με τα έργα του και την προσφορά του κι όχι με αντιδικίες και βαριές κουβέντες. Το PWMN.net forum και το κάθε forum, εύλογο είναι να μην εκφράζει τους πάντες. Όποιος λοιπόν δεν καλύπτεται, απλά δε συμμετέχει (βλέπε PF), ο οποίος κατ'εμέ στάθηκε στο ύψος του και τήρησε την καλύτερη στάση όταν τα πράγματα οξύνθηκαν κι ακόμη έχει το σεβασμό όλων των μελών της κάθε κοινότητας. Βάλε κι εσύ λίγο νερό στο κρασί σου, κοίτα να προσφέρεις όσο μπορείς κι άσε το χρόνο να φέρει το αποτέλεσμά του, για σένα, για όσους αντιτάσσεσαι και κυρίως για πραγματικό όφελος όλων. Μή κρίνεις για να μή κριθείς (δε το λέω προσωπικά σε σένα), απλά όπως σου έχω ξαναπεί, με τη φωνή και το κράξιμο δε πετυχαίνει κανείς τίποτε. Κάνε έργα κι άσε το χρόνο να μιλήσει και να δείξει ποιός είναι ο σωστός. Δοκίμασέ το, ίδιες πιθανότητες έχεις να τα φέρεις όλα υπέρ σου, ίδιες όμως και να τα χάσεις αν δεν προσφέρεις. Τα παιδιά προσφέρουν και δίνουν την ψυχή τους, είναι σίγουρο αυτό που σου λέω. Αν θες την ταπεινή μου γνώμη κάνε κι εσύ το ίδιο και δώσε στο hobby σου πραγματικά την αξία που του αρμόζει.
Φιλικά, PanouliX.
Επειδή δε ξέρω αν θα δημοσιευθεί και πως ακριβώς θα δημοσιευθεί στο MP's blog , όφειλα να το βάλω κι εδώ αυτούσιο...

Αυτά.
Your mind is twisted. How can I resist it?

User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Re: Έχει πέσει πολύ ησυχία μου φαίνεται.

Post by korkakak »

~korkakak Και κλειδώνει (αν για οποιοδήποτε λόγο (εκτός από κράξιμο) θέλετε να ανοίξει παρακαλώ στείλτε ένα pm και θα ανοίξει άμεσα.)
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

Locked