ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Χώρος ελεύθερης συζήτησης
Post Reply
User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by sf1n4k1 »

Μαλακουδέλης ατάκες 2003-2008

Πιο πριν

- Εκεί που έβαλε χέρι ο malakudis/admin
- Επιδιώκεις τη διαγραφή σου;
- Ο τρόπος που έχει στηθεί αυτό το πανελλήνιο δίκτυο των irc είναι λάθος.
- Δεν είπα να μην μπαίνει κόσμος στο κανάλι, διαφωνώ όμως με χρήστες που τους βλέπω idle 24ώρα μέσα στο κανάλι.
- Το PWN δεν χρειάζεται να είναι συνδεδεμένο με κανένα κλειστό ασύρματο δίκτυο
- Επέκταση δικτύου δε νοείται με το να βάζουμε στο PWN κλειστά APs, παρέες και εγώ δεν ξέρω τι άλλο.
- Έχουμε κάποιους κανόνες και κάποιες αρχές και αυτά πρέπει να είναι σεβαστά από όλους
- Είμαι υπέρ της δημιουργίας συλλόγου αλλά όχι ακόμα.
- Ας τελειώσουμε με τις εργασίες του δικτύου

Πριν

- Θα ήθελα να καταλάβω βάσει ποιας λογικής μπορεί ένα ελεύθερο και ανοιχτό δίκτυο σαν το SPN να επιζητά διασύνδεση με ένα συνδρομητικό δίκτυο σαν το WANA.
- Νομίζω όμως πως θα έπρεπε να δοθεί μεγαλύτερο βάρος στην ανάπτυξη του δικτύου εντός των τειχών.
- Συνδέσεις με Αμαλιάδα, Αγρίνιο, Ακράτα και δε ξέρω που αλλού.
- Εναλλακτική σύνδεση
- Mε Δούρειο Ίππο να καπελώσουν και να θάψουν την ιστορία αυτής της κοινότητας.
- Δε θα γίνεται δρομολόγηση διευθύνσεων.
- Αυτά τα άτομα
- Ιδιόκτητο
- Εξουσιάζουν
- Ενστερνίζονται
- Ομάδα SPN
- Αυτοί ήταν
- Διαίρεσαν
- Ανικανότητά
- Παράνομες ενέργειές τους
- Λαμόγια
- Παραχαράκτες
- Πανύβλακας, ηλίθιος, κρετίνος, καραγκιόζης και δε ξέρω τι άλλο έχεις πει, είσαι εσύ, ο porki και όλο σας το σώι μέχρι τρίτου βαθμού συγγένειας.
- Θα τα πούμε από κοντά.


Αναφορά συλλόγου

- Δε μπορούμε
- Να γλύφουμε
- Να παρακαλάμε
- Το δοκιμάσαμε
- Να προχωρήσουμε
- Η ανάπτυξη θα έρθει


Ο υβριστής sf1n4k1 σεβόμενος πάντα άτομα που χρήζουν ιατροφαρμακέυτικης περίθαλψης πιστεύει οτι σίγουρα θα έρθει η ανάπτυξη όπως γράφεις beep leventi MODERATED αλλά σίγουρα θα είναι απ αυτούς τους παράνομους κοματόγατόσκυλους ανίκανους και πανύβλακες μέχρι 3ου βαθμού συγγένειας...γιατί όσο να ναι τα λαμόγια ξέρουν να ελίσονται πάνω στις ταράτσες και όχι πίσω απ τα pc και πάνω στις καρέκλες..

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by sf1n4k1 »

Χαζούλη δώσε σωστά το link στο blog σου ωστε να διαβάζουν οι αναγνώστες το επίπεδό σου..γιατί για δικές σου ατάκες μιλάμε κ. Λεβέντη.

hint..το link είναι.. viewtopic.php?f=3&t=847&p=9416#p9416

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by sf1n4k1 »

Etc χαζούλη απο εδώ και πέρα σε θέλω καλό παιδάκι και ν ακούς αυτά που σου λένε..

User avatar
tweety
486
Posts: 275
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 am
PWMN Wind Node ID: 101

Re: ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by tweety »

Ρε sf1n4k1 τι κάθεσαι και ασχολείσαι με το υποκείμενο που έχει γεμίσει το blog του με ένα κάρο "αλήθειες" και πάθος για να φωτίσει όλους τους ανίδεους που ζουν μέσα στο σκοτάδι και τον φασισμό του SPN. :shock:
Είδε κανείς πουθενά SPN ή κάποιοι βλέπουν φαντάσματα για το δίκτυο που αναγέννησε το PWN και οδήγησε στο PWMN?
Ευλογημένος ο ερχόμενος mp :lol:

Που δεν έχεις MP TO ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΠΟΔΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΟΛΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΩΣ ΤΡΙΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ.

Ντροπή σου, ειλικρινά σε λυπάμαι που είσαι τόσο πορωμένος που εν γνώσει σου διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα και δεν θέλω να έχω την παραμικρή σχέση μαζί σου.
Και τα εμπόδια που μπαίνουν στο δρόμο μου, έχω μάθει να τα στέλνω από εκεί που ήρθαν.

ΥΓ: Αν έχεις λίγο τσίπα πάνω σου, άσε το λινκ που έχεις στο blog σου προς αυτή τη σελίδα...
Image

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by sf1n4k1 »

Νέες ατάκες (με σχόλια στις παρενθέσεις..)

- Από-PWN-οποίηση του Patras Wireless. (Αντίστοιχα SPN-οποίηση του).
- Είστε η αρρώστια της ασύρματης κοινότητας. (Και εσύ το χάπι..το έχουν καταλάβει όλοι πια)
- Η πανούκλα. (η Λέρα)
- Φύγετε όσο είναι καιρός. (Αλλιώς θα σας φάει το μάυρο φίδι)
- Γυρίστε στο μίζερο SPN σας. (Σταματήστε πια κάθε είδους ανάπτυξη..δεν αντέχω να σας βλέπω..γυρίστε πίσω το χρόνο plz)
- Αν δεχτούμε πως κόπηκα γιατί έβρισα. (λέμε ΑΝ έτσι..όχι οτι το δέχεται..ΑΝ..που κακομοίρη μου έτσι και σε πιάσει καμια 2η ξαδέρφη μου που την έπιασες στο στόμα σου θα σε μαλιοτραβήξει μικρή μου sissy και θα σε κάνει AN-τρα..μέχρι και αυτή..αλλά ας πούμε ΑΝ).
- Κόπηκα για να μην ακούγεται καμία φωνή διαφωνίας. (Άλλο διαφωνία άλλο παραφωνία..δε το χεις ρε παιδί μου..είσαι σα τη Θώδη να λέει το happy birthday).

Σύντομα sissy's-blog.pwmn.net με όλες τις ατάκες του επίτιμου μέλους μας.

Νέo

Φαντασία και ψέμα (μια ευγενική προσφορά των ρουφιάνων της sissy's)

- Είναι τόση η πόρωσή σας, που μόλις χτες, προσπαθούσατε υποψήφιο client του PWN_Aguia να του πείτε να συνδεθεί αλλού.

[18:15] <yian> re pwmn hardcore team voi8iste ton patrinos2007 giati 8elei na synde8ei
[18:16] <Itmy_Home> patrinos2007: koumpwneis aneta se panaxa e?
[18:16] <genkorki> patrinos2007: ston panaxa re file
[18:16] <genkorki> prepei na pianeis ena pwmn.net-panaxas
[18:17] <pf_MAC> to babylon prepei na pianei aneta
[18:20] <genkorki> ntax poios sthn xarh sou
[18:20] <genkorki> exeis 3 kombous
[18:20] <genkorki> gurw gurw
[18:20] <Itmy_Home> ntax nai
[18:21] <Itmy_Home> kai tin aguia tha akous :P
[18:21] <Itmy_Home> koita mipws koumpwseis babylon
[18:21] <genkorki> egw lew na mpei agyia
[18:21] <Itmy_Home> giati o beat einai akoma me sapia karta
[18:21] <Itmy_Home> de tha ton akouei
[18:21] <patrinos2007> paidia sas eyxaristo. ta leme pali to bradi. geia se olous. prepei na pao se kapoia doulia tora


[21:33] <patrinos2007> kserei kapoios an o PWN_AGUIA einai energos kombos ?
[21:33] <interted> nai einai
[21:33] <interted> egw ekei eimai
[21:34] <patrinos2007> se poio dromo einai ? x8es ebgala to desktop-pc sto mpalkoni kai kati epiasa
[21:42] <patrinos2007> trv: se poio dromo einai o komvos pwn_aguia ?
[21:47] <patrinos2007> hello

Αυτοί ήταν εκεί..και κανείς δεν είπε να μη μπει στην Αγυιά παρόλο που η Αγυιά και ο διαχειριστής της συχνά πυκνά κόβει routing με άλλους κόμβους.. Οι παραπάνω και βοήθησαν και του έδωσαν πολλές εναλακτικές και δεν κατηγόρησαν..αντίθετα με τη sissy που της τα ρουφιάνεψαν λάθος..ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑ ΑΛΛΑ ΑΠΑΙΤΕΙ..(εκτίθενται και οι ρουφιάνοι πια, ο ρουφιάνος που παραμόνευε δε βοήθησε καν..το νου σας ζώα τι λέτε στο ζώο..)

pf-itmy-korki-interted-yian ΕΠΡΕΠΕ ΟΛΟΙ ΟΜΟΦΩΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡ-ΚΟΜΒΟ PWN_AGUIA ΠΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΠΛΗΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ CLIENT ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ UPTIME ΚΑΙ ΚΑΛΟ ADMIN. ΚΑΚΩΣ ΤΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΜΒΟΥΣ, ΠΟΡΩΜΕΝΟΙ, ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΤΟΥ WIRELESS..ΝΤΡΟΠΗ!

TRV ΔΕ ΣΕ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΛΕΙΠΕΣ...αχχΑΧΑΧΑΧαχΧΑΑχ


Και φυσικά τα ψέμματα συνεχίζονται ...

User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Re: ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by Hwoarang »

Καιρός δεν ειναι να λήξει αυτή η ιστορια πια? Γεμιζουμε το forum με σαβουρα
Image
Blog :)

Comming soon . . .

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Post by sf1n4k1 »

Ήθος και καταπάτηση ιστορίας

[11:16] * Now talking in #pwn
[11:16] * ChanServ changes topic to 'http://pwn.blogspot.com - I enallaktiki enimerosi gia ta pragmata sto PWMN (mp)'
[11:16] * ChanServ sets mode: +ntr

[11:19] * sf1n4k1 changes topic to 'http://forum.pwn.gr/ <-- to 1o asyrmato forum ths Elladas . http://www.pwmn.net <--- forum mitropolitikou diktuou patras'

Το άλοτε ξεκλείδωτο και ελεύθερο καναλί του irc..και του 1ου ασύρματου δικτύου Πάτρας σήμερα διαφήμιζε το ιδιόκτητο blog του mp ο οποίος το έκανε και register στο ονομά του.

Σήμερα ήρθε να παραβιάσει πάλι αυτά τα οποία ο ίδιος επέβαλε σε εμένα πριν καιρό που είχα registered το κανάλι και με ανάγκασε να το κάνω drop. Μάλιστα εγώ το είχα registered για να μη το πάρει κάποιος άσχετος και για να μην αλλάζει το topic του. O mp το έκανε ακριβώς για να διαφημιστεί και να το έχει ιδιόκτητο..αμ δε.. και ένα zline δώρο απο εμένα στο nick σου μικρέ..

reference κατάντιας.

http://forum.pwn.gr/viewtopic.php?f=67& ... opic#p9460

sostim που μπαίνεις στο κανάλι και είχες δει το topic..trv και λοιποί που μιλήσατε τότε σε εμένα..θέλω να σας δω στο παρόν θέμα να ξαναπέρνετε θέση για την στάση αυτού που υποστηρίξατε τότε στο θέμα. Αν όχι..μια ντροπή και σε εσάς για την εθελοτυφλία σας.

[11:17] -ChanServ- Information for channel #pwn:
-
[11:17] -ChanServ- Founder: mp
-
[11:17] -ChanServ- Description: Patras Wireless Network Channel
-
[11:17] -ChanServ- Registered: Apr 30 19:34:22 2008 EEST
-
[11:17] -ChanServ- Last used: May 11 21:30:25 2008 EEST
-

που πήγε ο pwnadmin?που είχα αναγκαστεί να βάλω?

Τι άλλο θα σκεφτεί ο mp άραγε ώστε να διαστρεβλώσει την αλήθεια και την ιστορία της πιο αρχαίας κοινότητας στην Ελλάδα?

Παρατήρηση: την ίδια μέρα που έκανε register το κανάλι στο όνομά του σήκωσε το blog του και του έκανε και διαφήμιση ο ianos εδώ..όλα την ίδια μέρα :-)

Post Reply