pwmn.net_Panaxas

Συζήτηση για τους κόμβους κορμού του PWMN
User avatar
beat
Intel 80286
Posts: 86
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:48 pm
PWMN Wind Node ID: 102
Location: tracert 10.140.5.71

Re: pwmn.net_Panaxas

Post by beat »

respect 2 panaxas
mi peis tipota se katalava apo tin IP

User avatar
yian
386
Posts: 231
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:36 pm
PWMN Wind Node ID: 99

Re: pwmn.net_Panaxas

Post by yian »

giorgos197 wrote:Ο κόμβος δεν λειτουργεί-δεν υπάρχει πλέον. Όλος ο εξοπλισμός παραδόθηκε στον Tweety όπου του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη ότι θα χρησιμοποιήσει τον εξοπλισμό για καλό του δικτύου.
Η κίνηση αυτή είναι η ελάχιστη προσφορά μου στο δίκτυο και στα μέλη του όπου δαπανούν χρόνο και χρήμα για την ανάπτυξη και τη σταθερότητα του δικτύου.
Τι λες τώρα ρε φίλε... μπράβο !

User avatar
TheKeyMaster
486
Posts: 356
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:18 pm
PWMN Wind Node ID: 2
Location: Ougk_city

Re: pwmn.net_Panaxas

Post by TheKeyMaster »

giorgos197 wrote:Ο κόμβος δεν λειτουργεί-δεν υπάρχει πλέον. Όλος ο εξοπλισμός παραδόθηκε στον Tweety όπου του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη ότι θα χρησιμοποιήσει τον εξοπλισμό για καλό του δικτύου.
Η κίνηση αυτή είναι η ελάχιστη προσφορά μου στο δίκτυο και στα μέλη του όπου δαπανούν χρόνο και χρήμα για την ανάπτυξη και τη σταθερότητα του δικτύου.
Να και ένας άνθρωπος που δεν ξεκινάει ένα post που να λέει τι είναι δικό του, τι όχι, τι παραχωρεί, τι πουλάει, τι πετάει με πρωτόκολλο καταστροφής και διάφορα άλλα κουραφέξαλα. Αναφέρομαι σε παμπάλαια posts ατόμου, που ενδιαφερόταν για την ανάπτυξη του δικτύου και με την πρώτη αλλαγή ξεκινούσε φασαρία. Πιστεύω ορισμένοι, αν όχι όλοι, καταλάβατε για τι πράγμα μιλάω.

Γιώργο δεν σε γνωρίζω καθόλου, παρόλα αυτά εύχομαι αυτή η κίνηση να είναι η καλύτερη για σένα και να εξυπηρετεί τους λόγους σου που έκανες αυτή την κίνηση. Σου εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου ότι καλύτερο για σένα!

Ελπίζω τα λόγια και οι σκέψεις που έγραψες πιο πάνω να δώσουν μια ώθηση στο να αρχίσει και να συνεχιστεί ανάπτυξη σε πολλούς τομείς του δικτύου, χωρίς γκρίνιες που το μόνο που καταφέρνουν είναι το φρένο.

Post Reply