New User @ Anthoupolis

Ένα forum για τους νέους χρήστες
Post Reply
User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Post by Hwoarang »

Που ειναι αυτο το AP παιδια? Θέλω την Ακριβή Οδο στην Ανθούπολη. Ψήνω ένα παιδι να μπει απο ανθούπολη το οποίο ειναι κάπως κλεισμένο αλλα με τέλεια θέα στην Aroi. Δεν ξέρω αν εχει οπτική επαφή με AP anthoupolis και γι αυτο ρωτάω. Koukos ή anthoupolis? :P
Image
Blog :)

Comming soon . . .

User avatar
yian
386
Posts: 231
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:36 pm
PWMN Wind Node ID: 99

Post by yian »

Hwoarang wrote:Που ειναι αυτο το AP παιδια? Θέλω την Ακριβή Οδο στην Ανθούπολη. Ψήνω ένα παιδι να μπει απο ανθούπολη το οποίο ειναι κάπως κλεισμένο αλλα με τέλεια θέα στην Aroi.
Είμαι 500μ καρφί πάνω από την τροχαία... οδός Ερμουπόλεως, 3 σπίτια πριν από το γήπεδο Ζαβλανίου ( ιστορικός σύλλογος, δεν θέλω σχόλια :lol:)
Καίω τον αέρα με μια stella 24dbi που κοιτάει από το σπίτι μου προς την τροχαία.

Δλδ είμαι εδώ :
Image

User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Post by Hwoarang »

Mάλιστα. Το παιδι είναι τέρμα πάνω Γρεβενων. Αρα δεν κάνουμε δουλειά με το παρόν στήσιμο. Άρα μάλλον για κουκο πάμε
Image
Blog :)

Comming soon . . .

User avatar
Hwoarang
Pentium
Posts: 520
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:31 am
PWMN Wind Node ID: 48
Location: /home/hwoarang
Contact:

Post by Hwoarang »

Έλεος ρε παιδια πάλι πως τα μπλεξατε παλι και οδηγηθήκατε σε flame? :evil: :evil: :evil:

Το παιδί βλέπει μπαμ την Αρόι και ίσως και τον yian. Σκαναρισμα δυστυχώς δεν μπορει να γίνει. Πρώτα θα αγοραστεί και θα στηθεί ο εξοπλισμός και μετά θα αρχίσουν τα σκαν

Θάλασσα δεν βλέπει. Άρα ή koukos ή Yian
Image
Blog :)

Comming soon . . .

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

Μάρκο αν δε πιάνει yian θα μπεί αρόη που θα βάλουμε και omni μες τη βδομάδα..


Υ.Γ αν ξαναδώ flames σε τέτοια θέματα..θα σβήνοντε στεγνά..ούτε καν off topic. Να διαβάζουμε πρώτα τι γράφει ένας νέος χρήστης και σε πια περιοχή έχει θέα!

Post Reply