ΣΧΟΛΙΑ - Συνέπειες Αρχών Λειτουργίας DOMAIN PWMN.NET

Γενική Συζήτηση Θεμάτων του που αφορούν το δίκτυό μας
mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

ianos wrote:
grigoris wrote:
mp wrote:Το 10.143 ποτέ δεν τέθηκε ως υποχρεωτικό να αλλαχτεί, αλλά ήμασταν έτοιμοι να το αλλάξουμε, το συμφωνήσαμε την Πέμπτη. Προφανώς τώρα δε νομίζω να αλλαχτεί και φταίνε οι δύο.
Αυτο δεν το καταλαβα γιατι δε θα αλλαχτει...? Δεν ειναι το 10.140 το b-class του PWMN? Δεν ειναι το 10.143 το b-class του PWN? Υπαρχει καποιος που μπερδευει τα του forum με το ιδιο το δικτυο? οεο :?:
Το 10.143 ήταν το b-class του pwn. To 10.144 ήταν το b-class του spn. Mετά την ένωση έμειναν και τα 2 (και μάλλον δε το βλέπω να αλλάζει αυτό μετά τις τελευταίες εξελίξεις).

Ianos
Και να συμπληρώσω εδώ πως το 144 άλλαξε σε 140 όχι γιατί το ζήτησε κανείς από το PWN αλλά γιατί άλλαξε το range των ips για την Πάτρα.

mp

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

mp wrote:
grigoris wrote:
mp wrote:Το 10.143 ποτέ δεν τέθηκε ως υποχρεωτικό να αλλαχτεί, αλλά ήμασταν έτοιμοι να το αλλάξουμε, το συμφωνήσαμε την Πέμπτη. Προφανώς τώρα δε νομίζω να αλλαχτεί και φταίνε οι δύο.
Αυτο δεν το καταλαβα γιατι δε θα αλλαχτει...? Δεν ειναι το 10.140 το b-class του PWMN? Δεν ειναι το 10.143 το b-class του PWN? Υπαρχει καποιος που μπερδευει τα του forum με το ιδιο το δικτυο? οεο :?:
Δε θα αλλαχτεί στην περίπτωση που πλέον δεν είμαστε ένα PWMN αλλά δύο PWMN, το pwmn.net και το pwmn.org (ή οτιδήποτε). Γιατί με τη χρήση του ssid pwmn.net είναι σαφής η σύνδεση δικτύου και υπηρεσιών που παρέχονται από tweety/korki.

Επίσης επειδή δεν ήσουν στην αρχή των συζητήσεων, η αλλαγή των ips δε τέθηκε ποτέ ως προαπαιτούμενο. Είναι καλό να γίνει για λόγους ομοιομορφίας και θα γινόταν όπως αποφασίσαμε την Πέμπτη. Το 10.143 είναι μέσα στο range διευθύνσεων της Πάτρας οπότε δεν είναι λάθος να υπάρχει. Είναι υπερβολή αλλά όχι λάθος.

mp
Η αλλαγή του domain σε χέρια επίσης δεν έγινε προαπαιτούμενο..του host επίσης..είπωθηκε εξ αρχής να φύγει απ το uni...ναι..έφυγε..άρα δεν υπήρχε και λογος γκρίνιας πλυν της ιδιοκτησίας που έτσι κ αλλιώς και στο org θα υφίσταται..άρα όλα για εντυπώσεις μου φαίνονται..και καλώς αντέδρασαν φασιστικά αν θες..δε θα τους πεις τι θα κάνουν με το host τους και το domain τους όπως έκανες παλιά στις ταράτσες μας..και που στην τελική όλους εμάς διαφημίζει..

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

sf1n4k1 wrote:Υ.Γ Εφόσον έχεις διαφορετική άποψη για την ήδη υπάρχουσα κατάσταση Πάνο και θες να είσαι εσύ ιδιοκτήτης η όποιος..γιατι ΕΝΑΣ θα είναι χωρίς το νομικό πρόσωπο..θα έπρεπε αντί να προσπαθείς να με πείσεις εμένα και όποιονδήποτε άλλο να γυρίσουμε ssid σε PWMN, να προσπαθείς να με πείσεις με έργο και προσφορά που εστερνίζεσαι να γυρίσω τα ssid μου σε pwmn.org πχ!Με ΕΡΓΟ.
Δε προσπαθώ να πείσω κανέναν. Προσπαθώ ακόμα και την τελευταία στιγμή να βρω μια συμβιβαστική λύση για να μην έρθει η διάσπαση. Επιλέγεις τη διάσπαση. Δικαίωμά σου. pwmn.net_XXXX λοιπόν για όσους συμφωνούν με αυτά που βλέπουμε τις τελευταίες μέρες. Όσοι διαφωνούμε θα κάνουμε ότι μας φωτίσει ο Θεός.

@Hwoarang: βλέπεις ποιοι είναι διαλλακτικοί και ποιοι είναι αδιάλλακτοι.

mp


korki: Two posts merged Double posting is forbidden

sf1n4k1 wrote:Η αλλαγή του domain σε χέρια επίσης δεν έγινε προαπαιτούμενο..του host επίσης..είπωθηκε εξ αρχής να φύγει απ το uni...ναι..έφυγε..άρα δεν υπήρχε και λογος γκρίνιας πλυν της ιδιοκτησίας που έτσι κ αλλιώς και στο org θα υφίσταται..άρα όλα για εντυπώσεις μου φαίνονται..και καλώς αντέδρασαν φασιστικά αν θες..δε θα τους πεις τι θα κάνουν με το host τους και το domain τους όπως έκανες παλιά στις ταράτσες μας..και που στην τελική όλους εμάς διαφημίζει..
Έγινε θέμα από τη στιγμή που ξεκαθάρισαν πως το pwmn.net ΔΕΝ είναι η εικόνα του δικτύου αλλά η ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ των κ.κ. tweety/korki. Αυτό δεν είχε ειπωθεί ποτέ, είναι εύρημα μετά από την Πέμπτη. Οπότε και τα υπόλοιπα ακολουθούν.

Κουμάντο στην ταράτσα μας κάνει το pwmn.net και οι korki/tweety, αν όλοι έχουμε ssid pwmn.net. Ορίζουν οι δύο την εικόνα του δικτύου. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟ.

Μπορείτε να δεχτείτε ένα ssid που να μη παραπέμπει στο ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ site των tweety/korki και να παραμείνει το δίκτυο ενιαίο και ομοιόμορφο, ή να αναγκάσετε τους διαφωνούντες να αλλάξουν ssid και να επέλθει η ρήξη. Σε κάθε περίπτωση το μπαλάκι είναι στα χέρια σας και η ρήξη αν επέλθει σας βαρύνει εξ' ολοκλήρου.

Αν παρουσιάσουμε ένα site/forum που να είναι ελεύθερο και να λειτουργεί δημοκρατικά, με κανόνες και ψηφοφορίες, με κανένα στοιχείο ιδιοκτησίας, δεσμεύεσαι να αλλάξεις ssid σε αυτό;

mp
Last edited by mp on Wed Feb 06, 2008 1:15 pm, edited 1 time in total.

User avatar
cornilios
Pentium
Posts: 469
Joined: Sat Mar 10, 2007 6:23 pm

Post by cornilios »

ρε δεν πατε καλα .........
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ
ΞΕΡΟΥΜΕ.

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

mp δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο μετα τη διάσπαση όχι που έφερα..αλλά που έφερες εσύ και οι ίδιοι..εσύ με σκοπό και αγνοώντας την ουσία οι ίδιοι απο ηλιθιότητα..μη τα ρίχνεις πάνω μου και βρες τη λύση αν πραγματικά θες..κάντους να σ εμπιστευτούν μη διασπάστε το δίκτυο σε pwmn.org..δείχτε ανοχή..δώσε προσφορά ανάπτυξη ΔΩΣΕ γενικά και κινηθείτε παρέα..εγώ απλά βιτρίνα θέλω..και εσύ ούτε αυτό δε μου παρέχεις ώς ώρας..μόνο την καταστρέφεις. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

sf1n4k1 wrote:mp δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο μετα τη διάσπαση όχι που έφερα..αλλά που έφερες εσύ και οι ίδιοι..εσύ με σκοπό και αγνοώντας την ουσία οι ίδιοι απο ηλιθιότητα..μη τα ρίχνεις πάνω μου και βρες τη λύση αν πραγματικά θες..κάντους να σ εμπιστευτούν μη διασπάστε το δίκτυο σε pwmn.org..δείχτε ανοχή..δώσε προσφορά ανάπτυξη ΔΩΣΕ γενικά και κινηθείτε παρέα..εγώ απλά βιτρίνα θέλω..και εσύ ούτε αυτό δε μου παρέχεις ώς ώρας..μόνο την καταστρέφεις. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.
Καμία ΑΝΟΧΗ σε άτομα που λένε "δικές μου είναι οι υπηρεσίες και τις κάνω ότι θέλω". ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΝΟΧΗ.

Να είσαι σίγουρος ότι θα φέρουμε στην κοινότητα μία εναλλακτική προοπτική, ελεύθερη και δημοκρατική. Οι πεφωτισμένοι ηγέτες δε μας αρμόζουν.

mp

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

mp wrote:
sf1n4k1 wrote:mp δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο μετα τη διάσπαση όχι που έφερα..αλλά που έφερες εσύ και οι ίδιοι..εσύ με σκοπό και αγνοώντας την ουσία οι ίδιοι απο ηλιθιότητα..μη τα ρίχνεις πάνω μου και βρες τη λύση αν πραγματικά θες..κάντους να σ εμπιστευτούν μη διασπάστε το δίκτυο σε pwmn.org..δείχτε ανοχή..δώσε προσφορά ανάπτυξη ΔΩΣΕ γενικά και κινηθείτε παρέα..εγώ απλά βιτρίνα θέλω..και εσύ ούτε αυτό δε μου παρέχεις ώς ώρας..μόνο την καταστρέφεις. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.
Καμία ΑΝΟΧΗ σε άτομα που λένε "δικές μου είναι οι υπηρεσίες και τις κάνω ότι θέλω". ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΝΟΧΗ.

Να είσαι σίγουρος ότι θα φέρουμε στην κοινότητα μία εναλλακτική προοπτική, ελεύθερη και δημοκρατική. Οι πεφωτισμένοι ηγέτες δε μας αρμόζουν.

mp
Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί λένε?"Ελέυθεροι-Δημοκρατική-ΘΑ" έννοιες που χρησιμοποιείς συχνά και που τις 2 πρώτες έχεις κατακρεουργήσει κατα κόρον παλαιότερα. Έννοιες πολιτικού και "δολοφόνου" συνάμα..πως να σ εμπιστευτούν μετά και εγώ μαζί τους?Άσε το ΘΑ και πέτα μας το pwmn.org ή τη λύση στα σκατά που επέφερες με το λέγειν και μόνο. ΕΡΓΟ μόνο έτσι ακολουθεί ο κόσμος..γενικά απ τα λόγια έχει πήξει...μόνο έτσι θα πετύχεις αυτό που θες..μόνο έτσι θα πετύχεις να σε ακολουθήσουν και όσοι σε κράζουν..με πραγματικό έργο και όχι λόγια..πραγματικά στην ηλικία που είσαι λυπάμαι που σου δίνω τέτοιες συμβουλές..θα έπρεπε απλά να τις παραδειγματίζεις..

trv
486
Posts: 291
Joined: Mon Mar 12, 2007 2:47 pm
PWMN Wind Node ID: 0

Post by trv »

κανενας δε θα αναγκαστει ουτε θα χρειαστει να εμπιστευθει τον mp (κανει και ρημα).

Στο 'νεο' πραγμα που θα φτιαχτει, θα ειναι συμμετοχοι ολοι οσοι το απαρτιζουν, δεν θα υπαρχουν τσιφλικάδες, παρά μόνο διαφανείς διαδικασίες, ανοιχτές σε όλους.

Οποιος θελει, ας κατσει εδω με τους tweety/korki/itmy που μας πουλησαν. Γιατι περι ξεπουληματος προκειτε, οταν συζηταμε να ενωσουμε τα δικτυα ωραια και καλα, λεμε να εχουμε ενα φορουμ, ενα site, ΤΡΕΧΕΙ ο korki να κανει το REGISTRATION του pwmn.net την ΙΔΙΑ μερα, ωστε να δουλεψει εκει το νεο δικτυο που αποτελει την ενωση των παλαιων.

Ποιος μας ειπε τοτε οτι επειδη ο korki ετρεξε να κανει το registration (και καλα για το καλο ολων, για το site του δικτυου), σημερα θα ΑΞΙΩΝΕ ιδιοκτησια και 'δικο μου ειναι κανω οτι γουσταρω' attitude?
Αυτο παιδια στο χωριο μου το λεμε ξεπουλημα, και νταβαδες πανω απο το κεφαλι μας ξαφνικά.

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

sf1n4k1 wrote:Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί λένε?"Ελέυθεροι-Δημοκρατική-ΘΑ" έννοιες που χρησιμοποιείς συχνά και που τις 2 πρώτες έχεις κατακρεουργήσει κατα κόρον παλαιότερα. Έννοιες πολιτικού και "δολοφόνου" συνάμα..πως να σ εμπιστευτούν μετά και εγώ μαζί τους?Άσε το ΘΑ και πέτα μας το pwmn.org ή τη λύση στα σκατά που επέφερες με το λέγειν και μόνο. ΕΡΓΟ μόνο έτσι ακολουθεί ο κόσμος..γενικά απ τα λόγια έχει πήξει...μόνο έτσι θα πετύχεις αυτό που θες..μόνο έτσι θα πετύχεις να σε ακολουθήσουν και όσοι σε κράζουν..με πραγματικό έργο και όχι λόγια..πραγματικά στην ηλικία που είσαι λυπάμαι που σου δίνω τέτοιες συμβουλές..θα έπρεπε απλά να τις παραδειγματίζεις..
Το έργο θα το δεις. Εδώ που φτάσαμε θα φανεί ηλίθιο και χαζό αν δε παρουσιάσουμε κάτι, και θα κριθούμε γι' αυτό. Δε βλέπω όμως να απαντάς στη δέσμευση που σου ζήτησα παραπάνω. Αν παρουσιάσουμε υπηρεσίες που να διέπονται από ελεύθερες και δημοκρατικές διαδικασίες, θα δεχτείς να επικοινωνείς με τον κόσμο μέσω αυτών; Θα δεχτείς να αλλάξεις το ssid σου να παραπέμπει σε αυτές;

Την ελευθερία και τη δημοκρατία τη σεβάστηκα πάντα. Στο PWN δημοκρατία σήμαινε η άποψη των admins. Αν αυτό ήταν το λάθος μας, πίστεψέ με θα το διορθώσουμε με λαϊκότερη συμμετοχή.

Εν αναμονή λοιπόν ...

mp

korki: Two posts merged. Double posting is forbidden

trv wrote:κανενας δε θα αναγκαστει ουτε θα χρειαστει να εμπιστευθει τον mp (κανει και ρημα).

Στο 'νεο' πραγμα που θα φτιαχτει, θα ειναι συμμετοχοι ολοι οσοι το απαρτιζουν, δεν θα υπαρχουν τσιφλικάδες, παρά μόνο διαφανείς διαδικασίες, ανοιχτές σε όλους.

Οποιος θελει, ας κατσει εδω με τους tweety/korki/itmy που μας πουλησαν. Γιατι περι ξεπουληματος προκειτε, οταν συζηταμε να ενωσουμε τα δικτυα ωραια και καλα, λεμε να εχουμε ενα φορουμ, ενα site, ΤΡΕΧΕΙ ο korki να κανει το REGISTRATION του pwmn.net την ΙΔΙΑ μερα, ωστε να δουλεψει εκει το νεο δικτυο που αποτελει την ενωση των παλαιων.

Ποιος μας ειπε τοτε οτι επειδη ο korki ετρεξε να κανει το registration (και καλα για το καλο ολων, για το site του δικτυου), σημερα θα ΑΞΙΩΝΕ ιδιοκτησια και 'δικο μου ειναι κανω οτι γουσταρω' attitude?
Αυτο παιδια στο χωριο μου το λεμε ξεπουλημα, και νταβαδες πανω απο το κεφαλι μας ξαφνικά.
trv +1

mp

User avatar
grigoris
AMD Athlon
Posts: 951
Joined: Mon Mar 12, 2007 12:25 pm
PWMN Wind Node ID: 74
Contact:

Post by grigoris »

ianos wrote:
grigoris wrote:
mp wrote:Το 10.143 ποτέ δεν τέθηκε ως υποχρεωτικό να αλλαχτεί, αλλά ήμασταν έτοιμοι να το αλλάξουμε, το συμφωνήσαμε την Πέμπτη. Προφανώς τώρα δε νομίζω να αλλαχτεί και φταίνε οι δύο.
Αυτο δεν το καταλαβα γιατι δε θα αλλαχτει...? Δεν ειναι το 10.140 το b-class του PWMN? Δεν ειναι το 10.143 το b-class του PWN? Υπαρχει καποιος που μπερδευει τα του forum με το ιδιο το δικτυο? οεο :?:
Το 10.143 ήταν το b-class του pwn. To 10.144 ήταν το b-class του spn. Mετά την ένωση έμειναν και τα 2 (και μάλλον δε το βλέπω να αλλάζει αυτό μετά τις τελευταίες εξελίξεις).

Ianos
θα με τρελανεις? δηλαδη στα routes που παιρνεις βλεπεις 10.144????

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Post by mp »

grigoris wrote:θα με τρελανεις? δηλαδη στα routes που παιρνεις βλεπεις 10.144????
Το διόρθωσα εγώ grigoris. Το 144 έγινε 140 όχι λόγω ένωσης αλλά λόγω αλλαγής των κανόνων αριθμοδότησης από το awmn.

Το 143 δεν είχε λόγο να αλλάξει γιατί ήταν μέσα στο σωστό range.

edit: Θα μπορούσε κάλιστα το 144 να γίνει 143. Έγινε 140 γιατί ακόμα δεν είχε αποφασιστεί η ένωση.

mp

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

mp wrote:
sf1n4k1 wrote:Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί λένε?"Ελέυθεροι-Δημοκρατική-ΘΑ" έννοιες που χρησιμοποιείς συχνά και που τις 2 πρώτες έχεις κατακρεουργήσει κατα κόρον παλαιότερα. Έννοιες πολιτικού και "δολοφόνου" συνάμα..πως να σ εμπιστευτούν μετά και εγώ μαζί τους?Άσε το ΘΑ και πέτα μας το pwmn.org ή τη λύση στα σκατά που επέφερες με το λέγειν και μόνο. ΕΡΓΟ μόνο έτσι ακολουθεί ο κόσμος..γενικά απ τα λόγια έχει πήξει...μόνο έτσι θα πετύχεις αυτό που θες..μόνο έτσι θα πετύχεις να σε ακολουθήσουν και όσοι σε κράζουν..με πραγματικό έργο και όχι λόγια..πραγματικά στην ηλικία που είσαι λυπάμαι που σου δίνω τέτοιες συμβουλές..θα έπρεπε απλά να τις παραδειγματίζεις..
Το έργο θα το δεις. Εδώ που φτάσαμε θα φανεί ηλίθιο και χαζό αν δε παρουσιάσουμε κάτι, και θα κριθούμε γι' αυτό. Δε βλέπω όμως να απαντάς στη δέσμευση που σου ζήτησα παραπάνω. Αν παρουσιάσουμε υπηρεσίες που να διέπονται από ελεύθερες και δημοκρατικές διαδικασίες, θα δεχτείς να επικοινωνείς με τον κόσμο μέσω αυτών; Θα δεχτείς να αλλάξεις το ssid σου να παραπέμπει σε αυτές;

Την ελευθερία και τη δημοκρατία τη σεβάστηκα πάντα. Στο PWN δημοκρατία σήμαινε η άποψη των admins. Αν αυτό ήταν το λάθος μας, πίστεψέ με θα το διορθώσουμε με λαϊκότερη συμμετοχή.

Εν αναμονή λοιπόν ...

mp
Δε θα έπρεπε να με ρωτάς κάν και αν θες..σου έχω απαντήσει ήδη πάνω απο 5 φορές έμμεσα..για να μη τις ψάχνω όλες πάρε μία..
sf1n4k1 wrote:εγώ απλά βιτρίνα θέλω..και εσύ ούτε αυτό δε μου παρέχεις ώς ώρας..μόνο την καταστρέφεις. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.
Σου λείπει το ξεκάθαρα?Δε μπορώ να στο πω ξεκάθαρα..επι το έργον θα στο πω..το μόνο που μπορώ να σου πω ξεκάθαρα είναι οτι με φοβίζει τ οτι απαντάς εσύ και ο trv για το τι ΘΑ γίνει. Μ έχει τρομάξει επίσης η συμπεριφορά του ianou ξαφνικής συμμετοχής που δείχνει το πόσο αμέτοχος ήταν τόσο καιρό με πράγματα που δε γνωρίζει..και το πόσο αμέτοχος είναι και στο router του..με φοβίζει το πόσο δημοκρατικό θα είναι το modelo σας και το τι αντίδραση θα έχουμε απο εσάς σε δημοκρατικές αποφάσεις με όρους που εσείς θα ορίσετε και ίσως να μη σας αρέσουν..

Εγώ είμαι με το δίκτυο την ένωση τη δημοκρατικότητα όσο σηκώνει το κλίμα..είμαι με το hobby τα links την προσφορά..είμαι με όλους όσους ακολουθούν αυτά. Θα μπορούσε πάντος απ τη μεριά σας να μη γίνει τόσος ντόρος..θα έπρεπε να διασφαλίσετε και το να μην απογοητευτούν αυτά τα παιδιά που έχουν προσφέρει αν όχι το pwmn.net..τον κυριότερο κορμό του δικτύου..αν όχι το ίδιο το δίκτυο..σε πράξη..αν χαθούν αυτοί..χαθήκαμε όλοι έχω να δηλώσω..θα ψάχνουμε πάλι τα kb με το τουφέκι..και εσείς θα έχετε το δημοκρατικό forum έχοντας χάσει την πραγματική ουσία..

Οπότε επι το έργον mp..γιατί και στον korki και σε αρκετούς έχω δηλώσει οτι μπορεί ο εξοπλισμός μου να γίνει καναπές-κρεββατι αν σκατώσουν κ άλλο τα πράγματα.

User avatar
TheKeyMaster
486
Posts: 356
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:18 pm
PWMN Wind Node ID: 2
Location: Ougk_city

Post by TheKeyMaster »

Έχει καταντήσει αηδία όλο το σκηνικό. Νοιάζεστε για την έξω εικόνα, αλλά δε βλέπω να προσπαθείτε να κάνετε και κάτι. Λυπάμαι.

gypas
Intel 80286
Posts: 106
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:48 am
PWMN Wind Node ID: 0
Location: Psilalonia(georgiou olibiou k panaxaikou)

Post by gypas »

Γυψοσανίδες....

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Post by sf1n4k1 »

Εγώ tkm θυμάμαι μια φορά που δεν ήταν αηδία η εικόνα..μια μοναδική..δυστηχώς για την Πάτρα αυτή η εικόνα είναι το SPN. Δε θυμάμαι άλλη..

Post Reply